Dzień Edukacji Narodowej

Czytaj więcej!

Zajęcia otwarte w grupie Wiewiórek nt. "To już jesień"

11 października w grupie III zostały przeprowadzone zajęcia, na których gościli Rodzice. Podczas zajęć dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat obecnie panującej pory roku. Segregowały dary jesieni ze względu na ich pochodzenie, przeliczały kropelki deszczu i śpiewały piosenki. Po wykonaniu wszystkich zadań, do zabawy zostali zaproszeni Rodzice, którzy wraz ze swymi dziećmi wykonali piękne laleczki z kolb kukurydzy. Wspólna praca przyniosła wiele radości i satysfakcji Rodzicom i ich pociechom.
Serdecznie dziękujemy za liczne przybycie na zajęcia, aktywne w nich uczestniczenie oraz wykazanie się piękną inwencją twórczą!!

Czytaj więcej!

Wycieczka dzieci z grupy Wiewiórek i Smerfów do Gospodarstwa Agroturystycznego Babaluda

17 października dzieci z grupy III i VII wybrały się na wycieczkę autokarową do Gospodarstwa Babaludy, by uczestniczyć w zajęciach nt. "Wiejskie wykopki". W czasie pobytu na wsi dzieci poznały specyficzny charakter gospodarstwa, zwiedzały zagrody z zamieszkującymi zwierzętami takimi jak: kury, kozy, owce, alpaki, kuce czy świnki. Miały okazję zapoznać się z pracami gospodarskimi jakie wykonuje się jesienią na wsi , kisiły kapustę, a także zjadły pyszne placuszki.

Czytaj więcej!

Wycieczka dzieci z grupy Żabek i Puchatków do Gospodarstwa Agroturystycznego Babaluda

Czytaj więcej!

Festyn Rodzinny 2023

Czytaj więcej!