Mikołajki

Czytaj więcej!

Andrzejki

29 listopada 2023 r. dzieci uczestniczyły w zabawach andrzejkowych. W tym dniu dzieci przyszły do przedszkola w pięknych kostiumach. Sale naszej placówki zamieniły się w tajemnicze miejsca pełne duszków, czarnych kotów, balonów i serpentyn. Podczas wspólnych zabaw dzieci poznały wróżby andrzejkowe i świetnie bawiły się przy muzyce.

Czytaj więcej!

Spotkanie z papugami

28 listopada nasze przedszkole wyjątkowi goście. Papuga Kakadu Biała i papuga Ara czyli Lili i Kiki zaprezentowały się w tańcu, lataniu, ukłonach oraz udowodniły, że potrafią rozmawiać. Na zakończenie pokazu dzieci mogły indywidualnie pogłaskać jedną z papug i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia.

Czytaj więcej!

Przedszkolne obchody Święta Niepodległości

10 listopada 2023 r. w przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków dzień. Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu oglądali program artystyczny przygotowany przez dzieci z grupy Wiewiórek, Smerfów i Skrzatów. Na zakończenie wspólnie został odśpiewany hymn narodowy.
Brawo mali Polacy!!! Jesteśmy z Was dumni!

Czytaj więcej!

Pasowanie na przedszkolaka w grupie Bieronek i Misiów

Czytaj więcej!

Poznajemy zawody naszych Rodziców - Lekarz - zajęcia w grupie Smerfów

20 października dzieci z grupy Smerfów odwiedzili wyjątkowi goście - mama Zuzi Ł (lekarz rodzinny) i tata Weroniki (lekarz laryngolog). Dzieci miały możliwość poznać zawód lekarza, brały udział w zabawach ze swoimi misiami i lalkami badając je i wypisując recepty. Największe zainteresowanie wykazały podczas "wykonywania operacji" misiowi, który w swoim brzuszku skrywał niespodzianki dla dzieci. Na koniec dzieci otrzymały dyplomy, kolorowanki, naklejki i wręczyły naszym gościom laurki, które wcześniej przygotowaliśmy. Bardzo dziękujemy za tak cudowne zajęcia.

Czytaj więcej!

Dzień Edukacji Narodowej

Czytaj więcej!

Zajęcia otwarte w grupie Wiewiórek nt. "To już jesień"

11 października w grupie III zostały przeprowadzone zajęcia, na których gościli Rodzice. Podczas zajęć dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat obecnie panującej pory roku. Segregowały dary jesieni ze względu na ich pochodzenie, przeliczały kropelki deszczu i śpiewały piosenki. Po wykonaniu wszystkich zadań, do zabawy zostali zaproszeni Rodzice, którzy wraz ze swymi dziećmi wykonali piękne laleczki z kolb kukurydzy. Wspólna praca przyniosła wiele radości i satysfakcji Rodzicom i ich pociechom.
Serdecznie dziękujemy za liczne przybycie na zajęcia, aktywne w nich uczestniczenie oraz wykazanie się piękną inwencją twórczą!!

Czytaj więcej!

Wycieczka dzieci z grupy Wiewiórek i Smerfów do Gospodarstwa Agroturystycznego Babaluda

17 października dzieci z grupy III i VII wybrały się na wycieczkę autokarową do Gospodarstwa Babaludy, by uczestniczyć w zajęciach nt. "Wiejskie wykopki". W czasie pobytu na wsi dzieci poznały specyficzny charakter gospodarstwa, zwiedzały zagrody z zamieszkującymi zwierzętami takimi jak: kury, kozy, owce, alpaki, kuce czy świnki. Miały okazję zapoznać się z pracami gospodarskimi jakie wykonuje się jesienią na wsi , kisiły kapustę, a także zjadły pyszne placuszki.

Czytaj więcej!

Wycieczka dzieci z grupy Żabek i Puchatków do Gospodarstwa Agroturystycznego Babaluda

Czytaj więcej!