Pieczemy maltańskie pastizini - zajęcia z rodzicami

Czytaj więcej!

"Najpiękniejsze miejsca na Malcie" - wystawa prac plastycznych w Pałacu Młodzieży

Nasza przedszkole wspólnie z Pałacem Młodzieży przygotowało wystawę prac plastycznych dzieci z bydgoskich przedszkoli w ramach realizowanego projektu POWER.

Czytaj więcej!

Kuchnia maltańska

Czytaj więcej!

"Pani Marchewka" - maltańskie ciasto

W czwartek 24.10.19 w grupie Wiewiórek bohaterką dnia była – Pani Marchewka. Z tej okazji wybraliśmy króla i królową. Nie zabrakło także konkursów z udziałem owego warzywa – „Marchewkowe pole”, „Marchewki w koszyczku”, a uwieńczeniem dnia było przygotowanie maltańskiego ciasta, którego jednym ze składników jest właśnie marchewka. Dzieci pomagały w przygotowaniu tego smakołyku, a na drugie śniadanie mogły skosztować naszego wypieku. Był to dzień pełen wrażeń i niespodzianek.

Czytaj więcej!

Zajęcia pokazowe dla studentów

Czytaj więcej!

Zajęcia otwarte z rodzicami - Znamy Maltę - gr 2

Czytaj więcej!

Quiz wiedzy o Malcie

Nasze przedszkole było organizatorem Quizu wiedzy o Malcie.
Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy dzieci i nauczycieli z Przedszkola nr 9, Przedszkola nr 28 Angielskojęzycznego, Przedszkola nr 33 Jacek i Agatka, Przedszkola nr 66 i Przedszkola nr 80 Królestwo Maciusia. Przedszkolaki z 26-ki były gospodarzami.
Zdobyliśmy wiele nowych wiadomości nt Malty, zobaczyliśmy jaka jest piękna, jakie jest tam budownictwo, zabytki, jakie są barwy narodowe tego kraju...zupełnie jak nasze- białe i czerwone, ale tak naprawdę ich flaga różni się od naszej. Za wytężoną pracę wszyscy otrzymaliśmy nagrody :)

Czytaj więcej!

"Przedszkolaki podróżują przez Europę z interaktywną walizką kultury".

W Przedszkolu nr 26 "Pod Tęczowym Parasolem" realizujemy projekt unijny "Przedszkolaki podróżują przez Europę z interaktywną walizką kultury". To projekt, w którym dzięki pozyskanym funduszom PO WER "Ponadnarodowa mobilność kadry szkolnej" nasi nauczyceile mogli doskonalić swoje kompetencje językowe, umiejętności stosowania technologii komunikacyjnych (TIK) oraz różnorodnych metod pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Czytaj więcej!

Zapraszamy na nasza prezentację

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z mobilności, na których byli nasi nauczyciele w ramach realizowanego projektu POWER "Przedszkolaki podróżują po Europie z interaktywną walizką kultury".

Czytaj więcej!

Dzwonimy z Malty do przedszkola

Czytaj więcej!